موسسه آموزشی و آموزشگاه زبان جردوی در سرآسیاب

مدیر شعبه: جناب آقای اسحاقی
آدرس: تهران، ملارد، مارلیک، خ دکترحسابی، کوچه پرتو، پلاک 175، ساختمان جردوی
تلفن تماس: 65107126 – 65107125 (021)
ایمیل: marlic@jordway.ir
ساعت کاری: 8 الی 20

موسسه زبان جردوی با بیش از 20 سال سابقه آموزش در عرصه زبان انگلیسی و کسب تندیس مشتری مداری و رضایتمندی مشتری از نهاد ریاست جمهوری، یکی از موفق ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در منطقه غرب تهران می باشد. این موسسه با بکارگیری مشاورین متخصص, این امکان را برای مراجعین و زبان آموزان فراهم می سازد تا در انتخاب خود درست ترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

با توجه به افزایش میزان استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، زبان انگلیسی به زبان مشترک جهان تبدیل شده است. استفاده از زبان انگلیسی نه تنها در ارتباطات و کسب و کار پرکاربرد است. بلکه امروزه برای تفریح و سرگرمی نیز اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل ضرورت یادگیری زبان انگلیسی روزانه در حال افزایش است.

آموزشگاه زبان در سرآسیاب

مجموعه جردوی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در سرآسیاب، آموزش زبان انگلیسی را از سال 1378 آغاز کرده و اکنون در سرآسیاب به عنوان بهترین آموزشگاه زبان سرآسیاب شناخته میشود.

موسسه زبان جردوی،آموزش زبان انگلیسی را در شعبات مختلف خود کاملا انحصاری و منطبق بر آخرین تکنیک‌های روز دنیا می‌باشد. یکی از نکات مهم و قابل توجه در موسسه زبان جردوی در سرآسیاب این است که از همان روز اول، با زبان‌آموزان به هیچ‌وجه به زبان فارسی سخن گفته نمی‌شود و با توجه به سطح زبان‌آموز، از بدو ورود با زبان انگلیسی مکالمه صورت میگیرد.

آموزشگاه جردوی در شعبه سرآسیاب،کلاس‌های مختلفی را برای دختران، پسران، کودکان و بزرگسالان برگذار میکند.علاوه بر این، دوره های فشرده و مکالمه محور نیز در این آموزشگاه دایر است. برای اینکه بتوانید یادگیری زبان انگلیسی را در سرعت و کیفیت بالاتری تجربه کنید، نیازمند یک موسسه زبان انگلیسی معتبر با سیستم آموزشی خوب و اساتید مجرب‌ هستید. شعبه مرکزی جردوی با بهره گیره از امکانات جدید و به‌روز در آموزش زبان انگلیسی با سیستم آموزشی مکالمه محور به آموزش زبان فرزندان شما کمک بزرگی می‌کند.

آموزش زبان در سرآسیاب

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مورد نیاز در دنیای امروز است. خوشبختانه در حال حاظر منابع و روش‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد. از جمله کلاس حضوری، سایت، اپلیکیشن، فیلم و .. اما سوال مهم این است که چگونه می‌توان زبان انگلیسی را بصورت اصولی یاد گرفت؟ آیا روشی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان وجود دارد؟

مزیت آموزش زبان انگلیسی در موسسه جردوی این است که در آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی، بر روی یادگیری چهار مهارت اصلی زبان، یعنی «خواندن»، «نوشتن»، «شنیدن» و «صحبت کردن» برای زبان‌آموزها پرداخته می‌شود و همچنین دوره‌های پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری، یا شرکت در  آزمون‌های بین‌المللی را دارند نیز در نظر گرفته شده است.

بهترین آموزشگاه زبان در سرآسیاب

مهم‌ترین دغدغه خانواده‌ها برای آموزش زبان انگلیسی فرزندان خود، پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی است که بتوانند فرزند خود را با خیال راحت برای آموزش زبان در آن مجموعه ثبت نام کنند. برای تشخیص بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به چند عامل باید توجه کنید که در پایین بطور مختصر به چند نمونه اشاره می‌کنیم:

سیستم آموزشی آموزشگاه.

کیفیت تدریس اساتید.

تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و …)

کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود.

نحوه کار کردن ( Listening و Speaking  ) موارد مورد نیاز برای مکالمه زبان انگلیسی.

شهریه آموزشگاه نسبت به کیفیت آموزش.

اعتبار موسسه و یا آموزشگاه زبان.

کلاس تقویتی زبان انگلیسی در سرآسیاب

یکی از نیاز های دانش آموزان برای تقویت مهارت و نمره زبان انگلیسی خود شرکت در کلاس های تقویتی زبان انگلیسی است که میتواند باعث شود که دانش آموز به راحتی سطح خود را بالاتری ببر و در امتحانات موفق شود. موضوع کلاس خصوصی تقویتی را میتوان بر اساس نیاز فرزند شما مشخص کرد و حول موضوع مورد نظر آموزش های جامع و کاملی در جهت رفع اشکالات به فرزند شما تدریس کرد.