موسسه زبان جردوی شعبه پسرانه شهر اندیشه

شعبه پسرانه

مدیر شعبه: جناب آقای اسحاقی
آدرس: اندیشه فاز۲ بلوار جمهوری نبش مریم ۲۵ طبقه فوقانی مای مارکت
تلفن تماس: 65545328-65548007 (021)
ایمیل: b_andishe@jordway.ir
ساعت کاری: 8 الی 20

آموزشگاه زبان پسرانه جردوی در شهر جدید اندیشه با کمک بهترین اساتید زبان اندیشه راه اندازی و مدیریت می‌شود.
موسسه زبان جردوی با بیش از 20 سال سابقه آموزش در عرصه زبان انگلیسی و کسب تندیس مشتری مداری و رضایتمندی مشتری از نهاد ریاست جمهوری، یکی از موفق ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در منطقه غرب تهران می باشد. این موسسه با بکارگیری مشاورین متخصص, این امکان را برای مراجعین و زبان آموزان فراهم می سازد تا در انتخاب خود درست ترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

سیستم آموزشی زبان انگلیسی در شعبات موسسه زبان جردوی کاملا انحصاری و منطبق با آخرین تکنیک های استاندارد روز دنیا می باشد.

آموزشگاه زبان در شهر جدید اندیشه

مجموعه جردوی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اندیشه کرج فعالیت آموزش زبان انگلیسی را از سال 1378 آغاز کرده و اکنون در اندیشه به عنوان بهترین آموزشگاه زبان اندیشه کرج شناخته می‌شود.

در آموزشگاه زبان پسرانه جردوی شعبه اندیشه انواع کلاس های زبان برای پسران و کودکان و بزرگسال برگذار میگردد و دوره های فشرده و مکالمه محور نیز در این آموزشگاه دایر است.

بهترین موسسه زبان انگلیسی در اندیشه برای اینکه سرعت و کیفیت بالایی در اموزش به فرزندان شما داشته باشد باید از بهترین اساتید و مدرس های زبان انگلیسی استفاده شود همچنین استفاده از سیستم آموزشی درست میتواند به فرایند یادگیری زبان برای کودکان شما را ساده تر کند. ما در آموزشگاه جردوی فرایند آموزش زبان را آسان کرده ایم و آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی شعبه مرکزی مارلیک را پیشنهاد می‌دهید.

شعبه آموزشگاه زبان پسرانه جردوی در اندیشه با کمک بهترین اساتید زبان و همچنین بهره گیره از امکانات جدید و به‌روز در آموزش زبان انگلیسی با سیستم آموزشی مکالمه محور به آموزش زبان فرزندان شما کمک بزرگی می‌کند.

آموزش زبان در اندیشه کرج

در آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی، بر روی یادگیری چهار مهارت اصلی زبان، یعنی «خواندن»، «نوشتن»، «شنیدن» و «صحبت کردن» برای زبان‌آموزها پرداخته می‌شود و همچنین دوره‌های پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری، یا شرکت در آزمون‌های بین‌المللی را دارند نیز در نظر گرفته شده است.

یادگیری زبان انگلیسی امروزه یکی از نیاز های اصلی هر شخصی است زیرا برای افرای که قصد ادامه تحصیل دارند بیشتر منابع آموزشی آکادمیک به زبان انگلیسی هستند و همچنین برای افرادی که تمایل به تجارت با کشور های خارجی را دارند بهترین راه ارتباط گیری با افراد دیگر صحبت به زبان انگلیسی است.

بهترین آموزشگاه زبان پسرانه در اندیشه کرج

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادر ها پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در اندیشه شهریار است که بتوانند فرزند خود را با خیال راحت برای آموزش زبان در آن مجموعه ثبت نام کنند.

برای اینکه بتوانیم یک موسسه خوب را تشخیص بدهیم و بهترین آموزشگاه زبان را مشخص کنیم چند معیار را باید مدنظر قرار دهیم:

  • سیستم آموزشی آموزشگاه
  • کیفیت تدریس اساتید
  • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و… )
  • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
  • نحوه کار کردن Listening و Speaking (موارد مورد نیاز برای مکالمه زبان انگلیسی )
  • شهریه آموزشگاه نسبت به کیفیت آموزش
  • اعتبار موسسه و یا آموزشگاه زبان

آموزشگاه زبان در فاز های اندیشه

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای ساکنین فاز های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 6 اندیشه، آموزشگاه زبان جردوی است که میتوان به صورت ترمیک در آن ثبت نام کرده و از رضایت فرزندان خود مطمئن شوید.

آموزشگاه زبان جردی با دسترسی راحت از همه فاز های اندیشه میتواند بهترین گزینه برای آموزش زبان انگلیسی در اندیشه برای خودتان یا فرزندانتان باشد.

آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه در اندیشه

برای یادگیری زبان اگلیسی به صورت مکالمه محور میتوانید با ثبت نام در موسسه زبان انگلیسی جردوی در کوتاهترین زمان به صحبت کردن با زبان جدید برسید. در موسسه زبان جردوی از بدو ورود با زبان آموز در هر سطح و سن به هیچ عنوان به زبان فارسی سخن گفته نمی شود و همین امر باعث شده است تا زبان آموزان کودک نیز به راحتی توانایی مکالمه انگلیسی را بدست بیاورند.