موسسه آموزشی و آموزشگاه زبان جردوی در شهریار (شعبه نواب)

مدیر شعبه: جناب آقای اسحاقی
آدرس: شهریار ، بلوار نواب صفوی ( آموزش و پرورش ) ، نبش میدان نواب صفوی
تلفن تماس: ۰۲۱۶۵۲۹۱۰۲۲
ایمیل: info@jordway.ir
ساعت کاری: 8 الی 20

موسسه زبان جردوی با بیش از 20 سال سابقه آموزش در عرصه زبان انگلیسی و کسب تندیس مشتری مداری و رضایتمندی مشتری از نهاد ریاست جمهوری، یکی از موفق ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در منطقه غرب تهران می باشد. این موسسه با بکارگیری مشاورین متخصص, این امکان را برای مراجعین و زبان آموزان فراهم می سازد تا در انتخاب خود درست ترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

با افزایش میزان استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، زبان انگلیسی به زبان مشترک جهان تبدیل شده است. زبان انگلیسی نه تنها زبان بین‌المللی ارتباطات و کسب‌وکار است، بلکه زبان رسانه‌ها و سرگرمی‌های مردم جهان هم به شمار می‌رود. به همین جهت ضرورت یادگیری این زبان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

آموزشگاه زبان در شهریار

مجموعه جردوی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شهریار فعالیت آموزش زبان انگلیسی را از سال 1378 آغاز کرده و اکنون در شهریار به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شهریار شناخته میشود. سیستم آموزشی زبان انگلیسی در شعبات موسسه زبان جردوی کاملا انحصاری و منطبق با آخرین تکنیک های استاندارد روز دنیا می باشد. در موسسه زبان جردوی در شهریار از بدو ورود با زبان آموز در هر سطح و سن به هیچ عنوان به زبان فارسی سخن گفته نمی شود.

آموزشگاه جردوی در شعبه شهریار، انواع کلاس‌های زبان را برای دختران، پسران، کودکان و بزرگسالان برگذار می‌کند و دوره های فشرده و مکالمه محور نیز در این آموزشگاه دایر است. برای اینکه بتوانید یادگیری زبان انگلیسی را در سرعت و کیفیت بالاتری تجربه کنید، نیازمند یک موسسه زبان انگلیسی معتبر با سیستم آموزشی خوب و اساتید مجرب‌ هستید. شعبه مرکزی جردوی با بهره گیره از امکانات جدید و به‌روز در آموزش زبان انگلیسی با سیستم آموزشی مکالمه محور به آموزش زبان فرزندان شما کمک بزرگی می‌کند.

آموزش زبان در شهریار

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مورد نیاز در دنیای امروز است. منابع و راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد از جمله کلاس حضوری، سایت، اپلیکیشن، فیلم و .. اما چگونه می‌توان زبان انگلیسی را یاد گرفت؟ آیا روشی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان وجود دارد؟

در آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی، بر روی یادگیری چهار مهارت اصلی زبان، یعنی «خواندن»، «نوشتن»، «شنیدن» و «صحبت کردن» برای زبان‌آموزها پرداخته می‌شود و همچنین دوره‌های پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری، یا شرکت در  آزمون‌های بین‌المللی را دارند نیز در نظر گرفته شده است.

بهترین آموزشگاه زبان در شهریار

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادرها پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی است که بتوانند فرزند خود را با خیال راحت برای آموزش زبان در آن مجموعه ثبت نام کنند. برای تشخیص بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به چند عامل باید توجه کنید که در پایین بطور مختصر به چند نمونه اشاره می‌کنیم:

سیستم آموزشی آموزشگاه

کیفیت تدریس اساتید

تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و …)

کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود

نحوه کار کردن ( Listening و Speaking  ) موارد مورد نیاز برای مکالمه زبان انگلیسی.

شهریه آموزشگاه نسبت به کیفیت آموزش.

اعتبار موسسه و یا آموزشگاه زبان.

کلاس تقویتی زبان انگلیسی در شهریار

یکی از نیاز های دانش آموزان برای تقویت مهارت و نمره زبان انگلیسی خود شرکت در کلاس های تقویتی زبان انگلیسی است که میتواند باعث شود که دانش آموز به راحتی سطح خود را بالاتری ببر و در امتحانات موفق شود. موضوع کلاس خصوصی تقویتی را میتوان بر اساس نیاز فرزند شما مشخص کرد و حول موضوع مورد نظر آموزش های جامع و کاملی در جهت رفع اشکالات به فرزند شما تدریس کرد.