موسسه آموزشی و آموزشگاه زبان جردوی در شهرک جعفریه (شهریار)

مدیر شعبه: جناب آقای اسحاقی
آدرس:
تلفن تماس:
ایمیل:
ساعت کاری: 8 الی 20

مجموعه جردوی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در شهرک جعفریه فعالیت آموزش زبان انگلیسی را از سال 1378 آغاز کرده و اکنون در شهرک جعفریه به عنوان بهترین آموزشگاه زبان شهرک جعفریه شناخته میشود. سیستم آموزشی زبان انگلیسی در شعبات موسسه زبان جردوی کاملا انحصاری و منطبق با آخرین تکنیک های استاندارد روز دنیا می باشد. یکی از روش‌های منحصر بفرد آموزش زبان در موسسه زبان جردوی در شهرک جعفریه این است که از بدو ورود با زبان آموز به هیچ عنوان به زبان فارسی سخن گفته نمی شود و زبان آموز در هر سن و سطحی که باشد، متناسب با دانشی که دارد، از همان روز اول با وی به زبان انگلیسی مکالمه می‌شود.

آموزشگاه جردوی در شعبه شهرک جعفریه، انواع کلاس‌های زبان را برای دختران، پسران، کودکان و بزرگسالان برگذار می‌کند. همچنین دوره های فشرده و مکالمه محور نیز در این آموزشگاه دایر است. برای اینکه بتوانید یادگیری زبان انگلیسی را در سرعت و کیفیت بالاتری تجربه کنید، نیازمند یک موسسه زبان انگلیسی معتبر با سیستم آموزشی خوب و اساتید مجرب‌ هستید که در طول آموزش، راهنمایی‌های لازم را به شما بدهند. شعبه مرکزی جردوی با بهره گیره از امکانات جدید در آموزش زبان انگلیسی با سیستم آموزشی مکالمه محور به آموزش زبان فرزندان شما کمک بزرگی می‌کند.

آموزش زبان در شهرک جعفریه

با توجه به آسان‌تر شدن ارتباط با افراد دیگر کشورها، یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مورد نیاز در دنیای امروز است. البته منابع و راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد از جمله کلاس حضوری، سایت، اپلیکیشن، فیلم و .. اما سوال مهم این است که چگونه می‌توان زبان انگلیسی را یاد گرفت؟ آیا روشی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان وجود دارد؟

در آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی، بر روی یادگیری چهار مهارت اصلی زبان، یعنی «خواندن»، «نوشتن»، «شنیدن» و «صحبت کردن» برای زبان‌آموزها پرداخته می‌شود و همچنین برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری، یا شرکت در  آزمون‌های بین‌المللی را دارند نیز دوره‌های پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری در نظر گرفته شده است.

بهترین آموزشگاه زبان در شهرک جعفریه

یکی از دغدغه های همیشگی پدر و مادرها پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی برای فرزندانشان است که بتوانند فرزند خود را با خیال راحت برای آموزش زبان در آن مجموعه ثبت نام کنند. البته انتخاب بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی به چند عامل بستگی دارد که در پایین بطور مختصر به چند نمونه اشاره می‌کنیم:

سیستم آموزشی آموزشگاه

کیفیت تدریس اساتید

تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و …)

کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود

نحوه کار کردن (  Listening و Speaking ) موارد مورد نیاز برای مکالمه زبان انگلیسی.

تناسب شهریه آموزشگاه نسبت به کیفیت آموزش.

اعتبار موسسه و یا آموزشگاه زبان.

کلاس تقویتی زبان انگلیسی در شهرک جعفریه

یکی از نیاز های دانش آموزان برای تقویت مهارت و نمره زبان انگلیسی خود شرکت در کلاس های تقویتی زبان انگلیسی است که میتواند باعث شود که دانش آموز به راحتی نقاط ضعف خود را تشخیص دهد و آن‌ها را تقویت کند و در امتحانات موفق شود. موضوع کلاس خصوصی تقویتی را میتوان بر اساس نیاز فرزند شما مشخص کرد و حول موضوع مورد نظر آموزش های جامع و کاملی در جهت رفع اشکالات به فرزند شما تدریس کرد.