موسسه زبان جردوی شعبه صفادشت

دخترانه و پسرانه

مدیر شعبه: جناب آقای اسحاقی
آدرس: شهرک امید صفادشت بلوار شاد فرشا پنجم لاله ۱۲ نبش لاله ۱۶
تلفن تماس: 65582259 – 65582164 (021)
ایمیل: Safadasht@jordway.ir
ساعت کاری: 8 الی 20

موسسه زبان جردوی شعبه صفادشت ملارد آدرس

ساختمان جردوی در صفادشت دارای بخش‌های مجزای پسران و دختران است.
موسسه زبان جردوی با بیش از 20 سال سابقه آموزش در عرصه زبان انگلیسی و کسب تندیس مشتری مداری و رضایتمندی مشتری از نهاد ریاست جمهوری، یکی از موفق ترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در منطقه غرب تهران می باشد. این موسسه با بکارگیری مشاورین متخصص, این امکان را برای مراجعین و زبان آموزان فراهم می سازد تا در انتخاب خود درست ترین تصمیم را اتخاذ نمایند.

با افزایش میزان استفاده از اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، زبان انگلیسی به زبان مشترک جهان تبدیل شده است. انگلیسی نه تنها زبان بین‌المللی ارتباطات و کسب‌وکار است، بلکه زبان رسانه‌ها و سرگرمی‌های مردم جهان هم به شمار می‌رود. به همین جهت ضرورت یادگیری این زبان هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود.

آموزشگاه زبان در صفادشت

مجموعه جردوی به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در صفادشت فعالیت آموزش زبان انگلیسی را از سال 1378 آغاز کرده و اکنون در صفادشت به عنوان بهترین آموزشگاه زبان صفادشت شناخته میشود.

سیستم آموزشی زبان انگلیسی در شعبات موسسه زبان جردوی کاملا انحصاری و منطبق با آخرین تکنیک های استاندارد روز دنیا می باشد.

در موسسه زبان جردوی در صفادشت از بدو ورود با زبان آموز در هر سطح و سن به هیچ عنوان به زبان فارسی سخن گفته نمی شود.

در شعبه صفادشت آموزشگاه زبان جردوی انواع کلاس های زبان دختران و پسران و کودکان و بزرگسال برگذار میگردد و دوره های فشرده و مکالمه محور نیز در این آموزشگاه دایر است.

فرزندان شما برای اینکه سرعت و کیفیت بالاتری در یادگیری زبان انگلیسی را تجربه کنند، نیازمند یک موسسه زبان انگلیسی معتبر با سیستم آموزشی خوب و اساتید مجرب‌ هستند، ما در آموزشگاه جردوی فرایند آموزش زبان را آسان کرده ایم و آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی شعبه مرکزی صفادشت را پیشنهاد می‌دهید.

شعبه مرکزی جردوی با بهره گیره از امکانات جدید و به‌روز در آموزش زبان انگلیسی با سیستم آموزشی مکالمه محور به آموزش زبان فرزندان شما کمک بزرگی می‌کند.

آموزش زبان در صفادشت

یادگیری زبان انگلیسی یکی از مهارت‌های مورد نیاز در دنیای امروز است. منابع و راه‌های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد از جمله کلاس حضوری، سایت، اپلیکیشن، فیلم و .. اما چگونه می‌توان زبان انگلیسی را یاد گرفت؟ آیا روشی برای یادگیری زبان انگلیسی به صورت رایگان وجود دارد؟

در آموزشگاه زبان انگلیسی جردوی، بر روی یادگیری چهار مهارت اصلی زبان، یعنی «خواندن»، «نوشتن»، «شنیدن» و «صحبت کردن» برای زبان‌آموزها پرداخته می‌شود و همچنین دوره‌های پیشرفته‌تر و حرفه‌ای‌تری برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی یا کاری، یا شرکت در آزمون‌های بین‌المللی را دارند نیز در نظر گرفته شده است.

آموزشگاه زبان در صفادشت

ساختمان اصلی آموزشگاه زبان جردوی در صفادشت، شهرک امید، بلوار شاد فرشا پنجم لاله ۱۲ نبش لاله ۱۶ واقع شده است که میتواند نیاز عزیزان ساکن در صفادشت، امیرآباد، صالح آباد، شریف آباد و … را به آموزشگاه خوب زبان با آموزش حرفه ای را برآورده کند.

بهترین آموزشگاه زبان در صفادشت

یکی از دغدغه های اصلی پدر و مادر ها پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی است که بتوانند فرزند خود را با خیال راحت برای آموزش زبان در آن مجموعه ثبت نام کنند.

برای اینکه بتوانیم یک موسسه خوب را تشخیص بدهیم و بهترین آموزشگاه زبان را مشخص کنیم چند معیار را باید مدنظر قرار دهیم:

  • سیستم آموزشی آموزشگاه
  • کیفیت تدریس اساتید
  • تجهیزات و محیط با کیفیت (سرگرمی همراه با یادگیری، روش های نوین و… )
  • کیفیت امتحاناتی که در موسسه برگزار می شود
  • نحوه کار کردن Listening و Speaking (موارد مورد نیاز برای مکالمه زبان انگلیسی )
  • شهریه آموزشگاه نسبت به کیفیت آموزش
  • اعتبار موسسه و یا آموزشگاه زبان

کلاس تقویتی زبان انگلیسی در صفادشت

یکی از نیاز های دانش آموزان برای تقویت مهارت و نمره زبان انگلیسی خود شرکت در کلاس های تقویتی زبان انگلیسی است که میتواند باعث شود که دانش آموز به راحتی سطح خود را بالاتری ببر و در امتحانات موفق شود.

موضوع کلاس خصوصی تقویتی را میتوان بر اساس نیاز فرزند شما مشخص کرد و حول موضوع مورد نظر آموزش های جامع و کاملی در جهت رفع اشکالات به فرزند شما تدریس کرد.